Dean's List Spring Term 2013

Students honored for academic achievement

July 03, 2013

Dean's List Spring Term 2013

Knox College has released the Dean's List of distinguished students for the 2013 Spring Term. To be named to the Dean's List, a student must have earned at least 2.5 credits in the term, with a grade point average of 3.6 or better (on a 4.0 scale).

Notes:

  • This page is sorted alphabetically by last name within states. For the convenience of members of the news media, a separate page is available with the same information sorted by ZIP code.
  • Class: Year in school abbreviations are FR=First Year; SO=Sophomore; JR=Junior; SR=Senior, as of the end of Spring Term.
  • Major: Double majors are indicated where declared. Students generally declare majors at the start of the junior year; almost all first-year students and most sophomores are listed as "Undecided."
  • Students from outside the U.S. are listed at the end of the page.

State Name City Major Class
Alabama
Grace Evelyn Theisen Fairhope Educational Studies JR
Arizona
Rozina Kidari Phoenix Creative Writing, Integrated International Studies SR
Miranda Beatrix Loeber Scottsdale Theatre SR
Mia Sara Savard Gilbert Psychology, Educational Studies SR
Aleksandra Elizabeth Schriber Phoenix Biochemistry JR
Sophia Elizabeth Utpadel Litchfield Park Undecided FR
Alejandro Varela Phoenix Educational Studies SR
Andrew Leslie Whitehill Tucson Political Science JR
California
Alyssa Marie Gill Berkeley Theatre JR
Jessica Rose Luebker Castro Valley Creative Writing JR
Marie Chiara Vicedo Macario Burlingame Creative Writing SO
Emily Rose Madden Sunol Undecided SO
Franzesca Mary Mayer Palo Alto Theatre SR
Monique Marie Noto Granada Hills Educational Studies SR
Weipeng Shen Bellflower Undecided FR
Kylie Elizabeth Swall Menlo Park Spanish SR
Donald Nzoutchoum Tchopya San Francisco French SR
Kyle Raymond Walenga San Francisco Environmental Studies, Spanish SR
Colorado
Cole Aidan Atcheson Boulder English Literature SR
Kyle Allen Baacke Cortez Undecided FR
Annastasia Kehaunani Clifford Parker Undecided SO
Christina Loree Colman Alamosa Anthropology & Sociology, German SR
Sofia Angelene Drummond-Moore Fort Collins Creative Writing SO
David Irving Jones Denver Anthropology & Sociology SR
Nicolette Marie Laird Louisville Undecided SO
Emily Alice Lobenstein Centennial History JR
Nicholas Samuel Moran Golden Neuroscience SR
Laura Marie Myers Golden Creative Writing JR
Jordan Nichole Newsom Broomfield English Literature SR
Christopher Michael Poore Colorado Springs English Literature SR
Payton Mayer Rose Centennial Undecided JR
Kiannah Brielle Sepeda-Miller Boulder Undecided FR
Jesse Allan Sindler Canon City Anthropology & Sociology SR
Carly Madison Taylor Boulder Undecided SO
Hannah Noelle Tochtrop Northglenn Philosophy SR
Alanna Marie Toomey Denver Undecided SO
Julie Claire Wertheimer Colorado Springs Psychology SO
Amelia Jameson Wisehart Paonia Undecided SO
Connecticut
Caleb Shao-Ning Fridell Guilford Undecided SO
Andrew Whitman Stocker West Hartford History SR
District of Columbia
Li Ann Rose Lozada Marco Washington Asian Studies SR
Florida
Kyle Johntz Connor Melbourne Undecided FR
Joseph Zachary Rogers Boca Raton English Literature, Educational Studies SR
Illinois
Crystal Monique Adams Chicago Educational Studies SR
Karen Christine Armstrong Charleston Creative Writing, History SR
Amanda Jane Axley Macomb Music, English Literature SR
Natalie Frances Baldino Schaumburg Philosophy JR
Nicole E. Baldino Schaumburg Creative Writing JR
Evan Mehn Balzuweit Algonquin Mathematics, Computer Science JR
Matthew James Barry Homewood International Relations SR
Hannah Elizabeth Basil Chicago Economics SR
Honor Genevieve Beeler Lake Bluff Studio Art, Educational Studies SR
Haley Anne Beeson Lake Forest Biology JR
Timothy Nicholas Berner Naperville Undecided SO
Shelly S. Bhanot Barrington Hills Chemistry JR
Natalia Binkowski Franklin Park Spanish SR
Alyssa Michelle Bleidorn Batavia Educational Studies JR
Hannah Belle Bloyd-Peshkin Oak Park Educational Studies SR
Carli Anna Bogolub Downers Grove Psychology JR
Stephen James Bora Northfield Educational Studies JR
Gagan Paul Singh Brar Downers Grove Economics SR
Mary Elizabeth Brennan Chicago Computer Science SR
Maia Lee Brodsky Riverwoods Integrated International Studies JR
Joshua Robert Brownell Cary Biology SR
Jenna Nicole Butler Downers Grove Educational Studies, Chemistry JR
Allister Kelly Byrd O'Fallon International Relations SR
Moira Rose Byrne Mundelein History SR
Elaine Lea Campbell Palatine Educational Studies, Spanish SR
Laura Gabriela Castanos Lindenhurst Studio Art SR
Manuel Ceja Round Lake Beach Educational Studies JR
Amanda Linde Cervantez Galesburg Educational Studies SR
Nathan Philip Chadderdon East Galesburg Computer Science SO
Kathleen Chalas Huntley Computer Science SR
Weston Paul Chenoweth Canton Economics JR
Sienna Rae Cittadino Carbondale History SR
Florina Corpodean Arlington Heights Undecided SO
Colin Coutts Chicago Studio Art, Art History JR
Gabriella Grace Crivilare Ottawa Undecided SO
Gavin Andrew Crowell Chicago Undecided SO
Kelsey Jane Cullum Libertyville Anthropology & Sociology SR
John Salvatore Cusimano Tinley Park Music, Biochemistry SR
Jessica Morgan Dailey Galesburg Educational Studies SR
Celinda Kimberly Davis Champaign History SO
Raleigh Elena DeRose Peoria American Studies SR
Bethany Anne Dean Galesburg Psychology JR
Emily Marie Diklich Crystal Lake Educational Studies, Mathematics SR
Sruthi Doniparthi Saint Charles Undecided SO
Brynne Gabrielle Downum Naperville Psychology SR
Emma Ford Dryjanski Chicago Educational Studies JR
Jordan Alexandria Durrett Petersburg Environmental Studies SR
Teagan Elizabeth Eastman Trivoli Educational Studies, History JR
Jeremy Robert Edison Sterling Mathematics JR
Laura Rose Ernst Naperville Environmental Studies JR
James Gerald Fenner East Peoria Economics JR
Joshua Asher Fishman Northbrook History SR
Kelly JoAnne Fleming Galesburg Educational Studies SR
Emma Mary Lewis Frey Park Ridge Undecided SO
Alison Hardie Gaines Chicago Music, Creative Writing SR
Kailee Eileen Gawlik Manhattan Music, German SR
Hadley Marie Gephart Evanston Gender & Women's Studies JR
Reginald Ray Gibson Galesburg Environmental Studies JR
Anna Miriam Goldbeck Evanston English Literature SR
Bridget Anne Golembiewski Chicago Classics-Latin, History JR
Katie Lynn Goodin Princeville Integrated International Studies SR
Amanda Mary Goslawski Western Springs Neuroscience SR
Michael B. Graf Mascoutah Computer Science SO
Marta Keeley Gulyash Kankakee Music, History SR
Erik Joseph Gustafson Palos Park Physics, Classics-Latin SO
Chanda Danielle Harrell Galesburg Economics JR
Samuel Wesley Hart Arlington Heights Undecided SO
Emily Marie Hastings Galesburg Undecided SO
Kevin Lee Helenthal Normal Biology SR
Shannon Marie Henry Chicago Undecided SO
Thomas John Hintz Geneva Undecided SO
Daniel Hong Wilmette Undecided SO
Sean Derico Hopkins Chicago Educational Studies JR
Ian Daniel Horvath Addison Economics SR
Kelli Rae Huebner Hanover Park Neuroscience SR
Nicole Marie Hughes Northbrook Undecided FR
Kaitlin Elizabeth Hutchcroft Knoxville Educational Studies-Content Area, Spanish SO
Jade Elise Ivy Chicago Asian Studies, Creative Writing JR
Rachel Elizabeth Janis Naperville Undecided FR
Alma Leticia Jimenez Chicago Psychology JR
Nathan Friedrich Sanden Johlas Ogden Mathematics, Theatre SR
Elena Christine Johnson Oak Park Economics SR
Piper Alexandra Renard Jones Jacksonville Classics SR
Nikko Rudy Juarez Momence Biology SR
Jamison Michael Kaczmarek Glen Ellyn Undecided SO
Meagan Lyn Kapes Homewood Educational Studies, Psychology JR
Anna Karwowska Arlington Heights English Literature JR
Jennifer Nicole Keilhack Wayne Creative Writing, Educational Studies JR
Joshua Donald Kemp Frankfort Undecided SO
Nathan David Kemp Frankfort Undecided SO
Ivan Daniel Keta Westmont Creative Writing SR
Linda Eunha Kim Glenview Creative Writing JR
Benjamin Tyler King DeKalb Undecided SO
Elizabeth Anne King Williamsfield Computer Science SR
Victoria Agnieszka Klimaj North Riverside Self-Designed Major SR
Nicholas John Kontos Northbrook Economics, Biology JR
Sterling Prescott Kowalski Galesburg Psychology SR
Karyn Suzanne Kraska Northbrook Psychology JR
Abigail Rebecca Kravis Naperville Neuroscience JR
Amanda Renee Lee Palatine Biology SR
Megan Allison Lee Richton Park Educational Studies SR
Elizabeth Therese Lerum Lake Bluff Anthropology & Sociology SR
Samantha Rae Lizak Chicago Educational Studies SO
Grant Peter Lowe Arlington Heights Educational Studies, Creative Writing SR
Samantha Irene Maffeo Lincolnwood English Literature SR
Roman Magid Northbrook Undecided SO
Peter William Marquardt Clarendon Hills Economics JR
Andrew Michael Marr Wheaton Undecided SO
Jodi Denise Marver Northbrook Educational Studies SO
Autumn Rose McGarr Batavia Creative Writing SR
Marcus James McGee Chicago International Relations SR
Brittany Marie Meeker Danville Undecided JR
Elian Melissa Mercado Des Plaines History JR
Paul Garrett Mills Moline Educational Studies JR
Iliana Cristaline Molina Chicago Educational Studies JR
Rachael Kathleen Morrissey Peoria Undecided SO
Robert James Mueller, III Woodridge Educational Studies JR
Mary Kathryn Murray Oak Lawn Creative Writing SR
Bradley Wayne Musselman Oswego Undecided FR
Alexander Averill Nadolna Wilmette Political Science JR
Aimee Elizabeth Neilan Lake In The Hills Educational Studies, Spanish SR
Grace Katherine Neubauer Inverness Undecided SO
Anna Novikova Palatine Political Science SR
Michael Emmett O'Connell Park Ridge Educational Studies JR
Timothy Joseph O'Neal Cullom Neuroscience, Biochemistry JR
Katlin Irene Ohlrich Palatine History SR
Walter Henderson Palmer Wilmette Economics JR
Alexander James Pappas Chicago Social Science Education, Educational Studies SR
Coltan Gable Parker Oswego Undecided FR
Emily Grace Passarelli Rantoul Theatre, Environmental Studies SO
Ryan Milo Paulus Jacksonville Anthropology & Sociology SR
Nicholas Bruce Pernice Geneva Biology, Environmental Studies JR
Stephanie Anna Marie Peter Morton Grove Educational Studies, English Literature SR
Blair Baumann Peters Batavia Creative Writing SR
Nikolaos Theodore Polizos Hoffman Estates Biology JR
Sudeep Poludasu Des Plaines Biology SR
Max Robert Potthoff Western Springs Environmental Studies, Creative Writing SR
Brandi Todd Pudlo Des Plaines Undecided SO
Juanpablo Ramirez Rockford International Relations SO
Miles James Reid-Anderson Lake Forest History SR
Elizabeth Jane Reyes Oak Park Undecided FR
Dana Olivia Robinson North Aurora Biology, Environmental Studies SR
Caitlin Ann Rochau Des Plaines Undecided SO
Donavan Rosa Chicago Anthropology & Sociology JR
Sebastian Luke Rouanet Springfield Political Science SR
Lilliana Saenz Chicago Educational Studies SR
Chloe Elyse Salk Kildeer Undecided SO
Cort Townsend Scheel Wilmington Biology JR
Ron Efraim Schrag Highland Park Educational Studies SR
Cody William Sehl Lake Forest Computer Science SO
Ariyana Danielle Smith New Lenox Undecided FR
Erin Kathryn Smith Bloomington Educational Studies, Music JR
Marc Anthony Spehlmann Lake Forest Computer Science JR
Stephen Patrick Spence Bloomington Political Science SR
Sophia Irene Spooner Urbana Undecided FR
Justin Edward Steele White Hall Chemistry, Physics SR
Kasandara Sorina Sullivan New Lenox Physics SR
Lyana Laili Sun Han Chang Carol Stream Modern Languages - French JR
Michael Joseph Supej Oswego Chemistry, Mathematics JR
Firas Basim Suqi Chicago Anthropology & Sociology SR
Matthew Robert Swank Galesburg Computer Science SR
Philip John Tallman Park Ridge Anthropology & Sociology SR
Melvin Earl Taylor,, Jr. Country Club Hills Educational Studies JR
Emily Elizabeth Themer Kankakee Educational Studies JR
Laura Kathryn Thompson Batavia Spanish SR
Kathryn Armenta Todd Chicago Spanish SO
Madeline Nicole Troy Naperville Anthropology & Sociology, Integrated International Studies JR
Kyla Kathryn Tully Chicago Self-Designed Major SR
Emily June Tyl Downers Grove Biology SR
Laura Irene Umland Lincolnwood English Literature, Gender & Women's Studies SR
Alexander Uzarowicz Downers Grove Political Science SR
Clare Elizabeth Vaughn Alton Undecided SO
Mary Elizabeth Warner Champaign Environmental Studies SR
David Christopher Wawzenek Forest Park Educational Studies SR
Emily Grace Weimer Lisle Environmental Studies SR
Jackson Russell White Grayslake Educational Studies, Political Science SR
Jordan Wade Willits Aledo Educational Studies JR
Nathaniel Robert Wilson O'Fallon Biology SR
Timothy James Worrell Wataga Political Science SR
Robyn Lyn Wright Elburn Biology SR
Teagan Wenger Yaussy Oak Park Undecided FR
Charlotte Rose Young Millstadt Political Science SR
Sarah Joan Zagotta Taylorville History SR
Yibin Zhang Rockford Undecided JR
Indiana
Kathleen Amanda Babington Greencastle Anthropology & Sociology SR
William Alexander James Beeson Carmel Asian Studies SR
Natalie Ann Donahue Indianapolis Undecided FR
Samantha Michelle Paul Bloomington Creative Writing, Spanish JR
Iowa
John William Patrick Budding Grinnell Philosophy SR
Anthony Edwin Deibner Hanson Mount Vernon Studio Art SR
Rebecca Jean Hixon Davenport Undecided SO
Anna Katherine Kraemer West Des Moines Neuroscience SR
Bethany Jean Larson Fairfield Asian Studies JR
Nicholas John Liberko Mount Vernon Undecided FR
Matthew Ray Lichty Mount Vernon Undecided JR
Benjamin David Wasil Lyon Mount Vernon Computer Science SO
Emily Catherine Nield Logan Creative Writing SR
Laurel Ann Tippe Iowa City Music, Educational Studies-Content Area SR
Kansas
Colleen Elizabeth Boyd Overland Park Creative Writing SR
Erin Gail Daugherty Olathe Creative Writing, Spanish SR
Martina Pezzino Topeka Music, Educational Studies-Content Area JR
Kentucky
Tessa Maria Cavagnero Lexington Classics SR
Alyssa Ruth Soren Louisville Psychology SR
Maine
Noah Enoch Gleason-Hart Parsonsfield International Relations JR
Maryland
Louisa Offei Darko Columbia Undecided FR
Evan Charles Lewitus Annapolis Self-Designed Major SR
Jmaw Bryant Moses Clinton Theatre JR
Olivia Taya Keji Wondu Rockville Undecided JR
Massachusetts
Sophia Dunn Croll Cambridge Undecided SO
Nora C. McGinn Peabody Environmental Studies, American Studies SR
Hatim Mustafa Mustaly Andover Neuroscience SR
Michigan
Nicole Elizabeth Acton Grandville Creative Writing FR
Kelly Lynn Clare Traverse City Creative Writing FR
Caitlin Marie Hemby Birmingham Undecided FR
Bruce Halolye Kovanen Ironwood Psychology JR
Rebekah Leah Lauer Ann Arbor Gender & Women's Studies, Spanish JR
Lissa Marie Mann Clawson Undecided SO
Minnesota
Luke Norman Albrecht Minneapolis International Relations JR
Ruth Marie Amerman Northfield Philosophy SR
Emily Marie Antoff Winona Theatre JR
Ariella Rachel Bailey Rochester English Literature SR
Lillian Darlene Bailey Minneapolis Educational Studies SR
Carolyn Agnes Dussault Blaine Undecided FR
Stephanie Renae Fore Saint Paul Anthropology & Sociology SR
John Francis Foster-Bolton Minnetonka Political Science SO
Harper Lahr Garvey Saint Paul Undecided SO
Rebecca Jo Harwell Forest Lake Undecided SO
Rachael Hannah Koene Golden Valley Biology JR
Moira Alison Lenox Minnetonka History SR
Clarissa Dianne Odin Woodbury Undecided JR
Carly Lindamood Oto Northfield Educational Studies SR
Adriana Maria Surmak Minneapolis Modern Languages - French, Educational Studies-Content Area SR
Gretchen Elizabeth Walljasper Minneapolis Biology SR
Anya Naegelin White Duluth Political Science SR
Missouri
Samantha Irene Auch Saint Louis Theatre SO
Megan Elizabeth Beney Florissant Anthropology & Sociology, Music SR
Grace Eliza Davis Saint Louis Educational Studies, Creative Writing SR
Eric George Denson Chesterfield Educational Studies SR
Andrea Rose Dolezal Columbia Art History SR
Elizabeth Karina Drake Chesterfield English Literature SR
Chelsea Elisabeth Embree Clayton Creative Writing SR
Adrienne Rosemarie Ernst Florissant Biology, Environmental Studies SO
Allison Rose Fry Saint Louis Gender & Women's Studies JR
Will Andrew Grumke Dardenne Prairie Educational Studies SR
Charles Sheridan Harned Webster Groves Undecided SO
Amber Nicole Hogan O'Fallon Anthropology & Sociology, Biology SR
Jennifer Lynn Kaufman Licking Philosophy SR
Shaun Marie Kelly Columbia Asian Studies SR
Laura Catherine Knight Saint Louis Educational Studies JR
Chloe Nicole Luetkemeyer Saint Louis Theatre SR
Michael Laurence Schroeder Saint Louis Chemistry SR
Tina Eileen Shuey Saint John Educational Studies, Social Science Education SR
Hannah Marie Steele Webster Groves Psychology SO
Kelsey Leigh Roberg Witzling Maryland Heights Self-Designed Major JR
Montana
Rebecca Coughlin Gonshak Butte Creative Writing JR
Nebraska
Benjamin Joseph Kammerer Omaha Music SR
Laura Elise Lueninghoener Oneill Undecided SO
Anna Avery Meier Omaha International Relations, Modern Languages - German SR
Lindsey Marie Morgan Lincoln Undecided FR
New Hampshire
Claire Anna Garand Kensington Undecided JR
New Jersey
Saskia Vera Heller-Pellnat Somerset Creative Writing SR
James Rosenstein-Hopkins South Orange Anthropology & Sociology SR
New Mexico
Brynn Bridget Cole Corrales History JR
Jaco Imani Foster Santa Fe Music SO
Jake Dylan Hawrylak Santa Fe Music SR
Ian Spencer Horne Albuquerque Undecided SO
New York
Allison Rose Lewis Brooklyn Studio Art JR
Mollie Hannah Phillips New York Creative Writing SR
Gabrielle Marovavy Rajerison Woodside English Literature, Gender & Women's Studies SR
Michelle Sarah Secunda Croton On Hudson Undecided FR
Joy Schneider Westerman Brooklyn Gender & Women's Studies JR
Ohio
Lianna Gabrielle Davis Cleveland Heights Undecided SO
Allison Dora Diamond Beachwood Theatre SR
Anna Elizabeth Lemen Cincinnati Educational Studies, Psychology JR
Katherine Elizabeth Miller Toledo International Relations, French SR
Martha Jane Miller Toledo Undecided FR
Joshua Richard Tatro Galion Anthropology & Sociology SR
Elizabeth Rose Woodyard Warren International Relations SR
Oklahoma
Abraham James Eastman Stillwater Psychology SR
Stephanie Elizabeth Holley Altus Undecided FR
Oregon
Jenifer Rene Becker Portland History JR
Marina Douglas Capizzi Portland Theatre SR
Mary Elizabeth DiPrete Amity Philosophy, English Literature JR
Rosalie Griffin Fordham Portland Creative Writing, Asian Studies SR
Miranda Eve James West Linn Undecided FR
Quiana Rexana Klossner Lake Oswego Neuroscience SR
James Leo Lichtenstein Portland Biology SR
Madison Grace Mondeaux Lake Oswego Creative Writing JR
Molly M. Olson Portland Studio Art JR
South Dakota
Nicholas Riley Britten Vermillion Undecided SO
Tennessee
Douglas William Hulsether Maryville Undecided SO
Texas
Samantha Jane Butler Houston Creative Writing SR
Kathleen Grace Gullion Sugar Land Psychology, Theatre JR
Emily Antonia Harvey Houston Theatre SR
Emma Lynne Steiner Pearland Undecided FR
Christopher Eugene Watson Austin Computer Science, Classics-Latin SR
Utah
Hali Miriam Engelman Salt Lake City Music SR
Virginia
Paul Trueman Kenney Arlington Theatre JR
Victor O'Connell Schultz Staunton Undecided JR
Washington
Carly Rose Berinstein Vancouver Undecided SO
Camille Jean Brown Gig Harbor English Literature JR
Elizabeth Theona Ish Carnation Undecided JR
Zoe Amalia Marzluff Snohomish International Relations SR
Eli Nathaniel Mulhausen Tacoma Environmental Studies SR
Connor Robert Schmidt Vashon Island Creative Writing JR
Wisconsin
Morgan Leigh Barton La Crosse Undecided SO
Michael W. Belitz Cleveland Environmental Studies, Biology SR
Jessica Lynn Brode Weston History, Art History SR
Berhane Tendai Cole Glendale Self-Designed Major, Studio Art SR
Areanna Marie Egleston Madison Creative Writing, Spanish SR
Rachel Caroline Fisher Madison Creative Writing SR
Amelia Goranson Brookfield Psychology SR
Joseph A. Knutson Shorewood Psychology JR
Madeline Rose Mandel Mequon English Literature SR
Eva Stoffel Marley Middleton Anthropology & Sociology SR
Hannah Marie Mickelson Sister Bay Educational Studies SR
Sean Robert Nolan Milwaukee English Literature SR
Tyler Rose Oakey Madison History SR
Oakton Anthony Reynolds Wales Theatre SO
Jordyn Rose Stewart Dousman Theatre SR
Miracle MingLu Wang Madison History SO
Maya Elizabeth Webne-Behrman Madison Undecided FR
 
Outside the United States
Country Name Hometown Major Class
Brazil
Livia Castello Branco Mexias Petropolis, R.J. English Literature SO
Cambodia
Kyle Juliene Matocinos Cruz Phnom-Penh Integrated International Studies SR
Ghana
Jonathan Gyatekuma Vardon Accra Music JR
India
Tanvi Madhusudanan Chennai, Tamil Nadu Psychology, International Relations SR
Pragyaditya Chandra Mukerjee Kolkata Economics SO
Japan
Mina Kemmisaki Tokyo Undecided JR
Sakiko Nomura Kariya-shi, Aichi Undecided FR
Riho Orito Ichiharashi, Chibaken Undecided SO
Shimon Watanabe Fukui-shi, Fukui Anthropology & Sociology SR
Malaysia
Amanda Ai Min Shiew Petaling Jaya English Literature JR
Nepal
Tanika Pradhan Tilganga, Kathmandu Undecided FR
Prajwal Man Tuladhar Kathmandu Economics JR
Aakash Nath Upraity Kathmandu Undecided JR
Nigeria
Oluwagbemiga Abiodun Ojo Lokoja, Kogi Chemistry, Biochemistry JR
Oman
Kritravin Wirasamban Muscat P.C. Integrated International Studies SR
People's Republic of China
Minda Chen Chengdu, Sichuan Undecided SO
Cheng Cheng Chengdu, Sichuan Chemistry, Biology SR
Qijiao Fan Xi'an, Shaanxi Economics SR
Weizhi Feng Xi'an Economics JR
Huaqing Gao Jinan, Shandong Undecided FR
Deyu Han Daqing City Undecided FR
Nade Kang Xiamen, Fujian Economics JR
Xiameng Lin Zhangzhou, Fujian Undecided SO
Yun Lin Shanghai Anthropology & Sociology, Economics JR
Fangzhou Liu Chengdu, Sichuan Undecided SO
Meiya Ren Beijing Undecided SR
Mutian Tang Chengdu, SiChuan Physics SO
Su Yan Beijing Mathematics JR
Weiyi Yu Qingdao, Shandong Financial Mathematics, Economics JR
Qihe Zeng Shenyang, Liaoning Economics JR
Yue Zheng Fuzhou, Fijian Undecided FR
Republic of Korea
Bo Ram Lee Seoul Economics SR
Heui Min Lee Hanam-si, Gyeonggi-do Undecided FR
Romania
Andrei Liviu Papancea Sfantu Gheorghe Computer Science SR
Switzerland
Armor Rose Nolwenn Wisler Freienbach International Relations SO
Taiwan
Bradley Chou Hsinchu Undecided SO
Thailand
Amal Dua Vadhana, Bangkok Undecided JR
Vietnam
Hai Son Le Hanoi Undecided FR
Giang Ngoc Huong Tran Ho Chi Minh City Undecided SO